Říjen 2015

Další přání v prodeji

28. října 2015 v 1:15 | Markéta
Pěkný večer,
dnes jen velmi rychle, protože je už dávno po půlnoci a já musím (ale nechci) jít spát, abych zítra mohla fungovat. Právě jsem vložila dalších šest přání na Fler. Čtyři z nich, řekněme ze "srdcové kolekce", se mi líbí moc moc, můžete se taky podívat.

Pracuju také na "vánoční kolekci" přáníček. Využívám při tom Silhouetku, tak se těšte!
Dobrou noc

První výrobky na fleru

25. října 2015 v 0:23 | Markéta
Právě jsem dala do internetového prodeje prvních šest přáníček. Ta i další zboží jsou na mém profilu.

A tady malá ukázka:
Tak třeba zítra budou hned další!

Co je nového - ještě žiju

23. října 2015 v 23:40 | Markéta
Jak dlouho jsem nepřišpívala, no ani to raději nebudeme počítat, raději se zaměřím na to, že se teď polepším a budu psát pravidelně. Takže, co se u nás událo...
Co se týká našeho metrového záhonku v Libni, ukázalo se, že někteří z ostatních zahradníků nejsou úplně "z našeho těsta", což byl hlavní důvod proč naše první sezóna bude i poslední. Úroda byla slušná, rajčátka rostla kvalitně a bazalka přímo divoce. Hrášky se taky vyvedly. Zatím poslední návštěvu jsme vykonali 20. září. Záhon jsme hlavně čistili. A ze sklizené bazalky Martin vyrobil luxusní pesto :-)Zbavit záhon plevele a starého hrášku byla těžká práce...


Jako extra práci jsme před prázdninami na Libeňáku založili dýňový záhon, jakože společná akce pro všechny zahradkáře. No, už jsme to slíbili a já stejně měla sazenice, které jsem neměla kam dát. Původní plán byl, že na konci podzimu během nějaké společné akce dýně sklidíme a zpracujeme - společné dlabání a vaření polévky atd... Zdá se, že z toho nic nebude, ale úroda je na tomto záhonu taky moc pěkná. Doufám, že se tam ještě zajedeme podívat, jak dýně dopadly. Zatím jen pohled z konce září.


Tolik k Libeňáku...

Za zmínku dál stojí, že jsem oslavila kulatiny a měla jsem velkou pěknou oslavu. Po dlouhé době jsem potkala spoustu známých, kteří mi přišli popřát. Měli jsme pro kluky hlídání, což znamenalo, že po roce a půl jsme byli na noc bez obou dětí, poprvé :-)
No, a dostala jsem nový počítač, takže tento příspvěvek už píšu z něj... A také jsem se stala majitelkou vyřezávacího plotru Silhouette Portrait, což je báječná hračka pro papírové i jiné tvoření. Zatím se seznamuju, ničím svoji první podložku, čtu články a sleduju videa, abych se s ním co nejdříve naučila. Už jsem si pořídila i nažehlovací folie, a budu vylepšovat Toníkovi nová bodyčka a Vojtovi obal na flétnu. Také bych plotr ráda zapojila do výroby vánoční kolekce přáníček.

Jsem rozhodnutá začít se intenzivně zapojovat do challengí a soutěží, abych se procvičila. Jako první jsem si vybrala výzvu papercards.cz. Mám ještě pár dní, takže to dám. Další bych ráda poslala přání Kristině Werner, která zveřejňuje na svém blogu měsíční témata a s došlými přáníčkami točí video na youtube. Tak držte palce ať se pochlapím, vyrobím a pošlu!

Dalším velkým plánem je začít plnit svůj profil na fleru zbožím. Zatím tam mám jen zlomek materiálu - nějakou vlnu a fimo. Ale už jsem se odhodlala konečně se pochlubit výrobky. Trvalo to několik let. Tak snad budu na prvního zákazníka čekat kratší dobu :-)

To bude pro dnešek vše. Pěkný den.